Bize Ulaşın: +90 212 288 3841 Pbx - E-Mail: info@demir.av.tr

Av. Ebru Karasal 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Öğrencilik döneminde imar hukuku üzerine çalışmalar yapmış ve kişisel verilerin korunması hukuku, bilişim hukuku alanlarında çeşitli sertifikalı programlara katılmıştır. Yasal stajını Demir&Partners Hukuk Bürosu bünyesinde tamamlayan Ebru Karasal; kira hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, ticaret hukuku ve icra iflas hukuku alanlarında tecrübe sahibi olmuştur. 2019 yılında ruhsatını almış olup, büromuzda avukat olarak çalışmalarına devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.

Av. Ebru Karasal ağırlıklı olarak;
 Alışveriş Merkezlerinin kira sözleşmelerinden kaynaklı alacaklarının icra müdürlükleri ve mahkemeler aracılığıyla tahsili ile kiralananın tahliyesi,
 Konkordato ve iflas talepli davaların takibi 
 Maddi/manevi Tazminat davaları ve sigorta rücu davalarının takibi,
 Türk Marka ve Patent Kurumu nezdinde marka başvurularının ve kurum kararlarının iptali davalarının takibi noktasında destek vermektedir. 

Av. Ebru Karasal, İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunması Hukuku Komisyonunda çalışmalarına devam etmektedir.  Uzlaştırmacı sertifikası bulunmaktadır.